Gusztustalan akció miatt büntették meg Kalmárék szurkolóit - videó

Döglött patkányokkal dobálták meg az FC Köbenhavn két játékosát, valamint pirotechnikai eszközöket is használtak a Bröndby fanatikusai az április 17-ei bajnoki találkozón.
Mokány Lajos 2017. május 12., péntek 5:30
Döglött patkányokkal dobálták meg az FC Köbenhavn két játékosát, valamint pirotechnikai eszközöket is használtak a Bröndby fanatikusai az április 17-ei bajnoki találkozón.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 12., péntek 5:30

A szövetség szerdán szabta ki a pénzbírságot, s indoklásában emlékeztet rá, hogy a Bröndby drukkerei a fővárosi rangadón a rivális két futballistáját vették célba az elpusztult állatokkal.

A Bröndby - melyben Kalmár Zsolt is játszik - már az eset után fellépett az ügyben, és egy évre kitiltotta stadionjából azt a két szurkolót, aki a patkányokat bedobta. A szövetség az FC Köbenhavn csapatát is megbüntette, mégpedig 75 ezer koronára tűzijátékozás miatt. (MTI)

 
Átigazolások
KTE/Vasas
Banó-Szabó a riválisnál
A Kecskemét alapembere, Banó-Szabó Bence a feljutási harcban nagy rivális Vasasnál folytatja pályafutását - még pikánsabb azonban, hogy majd csak a nyártól.
Videoton/Ajka
Tóth Tamás kölcsönben
A Videoton a szezon végéig kölcsönadta fiatal támadóját, a 21 éves Tóth Tamás Videt a szintén NB II-es Ajkának.
DVTK
Volt újpesti játékos a küszöbön
Egybehangzó skót sajtóértesülések szerint Peter Ambrose hamarosan ismét Magyarországon futballozhat: az Aberdeen 23 éves nigériai csatára kölcsönben érkezik a Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz