Luciano Moggival erősített a nyáron a BL-selejtezőben a Ferencvárost búcsúztató FK Partizani.
A klub közleményben jelentette be, hogy tanácsadóként szerződteti a 79 éves szakembert. Abban bíznak, hogy Luciano Moggival a nemzetközi porondon is sikeresebb lesz majd az albán klub. Az FK Partizani pár hónapja a nemzetközi színtéren a magyar futballnak már okozott kellemetlen pillanatokat: a Ferencvárost búcsúztatták fájdalmas kupapárharc végén büntetőkkel.
A történet érdekessége, hogy a Juventus korábbi ügyvezetőjét a 2006-ban kirobbant olaszországi bíróküldési botrányban játszott központi szerepe miatt hazájában örökre eltiltották a sportvezetői tevékenységtől.
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.