Izlandi bébibumm.
A reykjaviki Landspitali kórházban rekordszámú szülést regisztráltak, szinte napra pontosan 9 hónappal azután, hogy az izlandi válogatott 2016. június 27-én, az Európa-bajnokság nyolcddöntőjében történelmi sikert aratott, 2-1-re legyőzve Angliát.
A mérkőzést követő látványos tivornya és "szeretethullám" után nem meglepő, sőt, előre jelzett bébibummról a kórház egyik rezidense, Asgeir Petur Porvaldsson számolt be a Twitteren.
"Rekordot döntöttünk a szülések számában a hétvégén – kilenc hónappal az angolok elleni 2-1-s győzelmet követően” – írta.
hehehe dagsins:
sett var met í fjölda mænudeyfinga á fæðingarvakt um helgina - níu mánuðum eftir 2-1 sigurinn á Englandi
;)
— Ásgeir Pétur (@asgeirpetur) 2017. március 27.
Átigazolások
Honvéd/Vasas/Szpari
Nagy Dominik kapós
A Honvéd és a Vasas is érdeklődik a Szpari 30 éves játékosa, Nagy Dominik iránt. A kispestiek egy másik nyíregyházit, Kovácsréti Márkot is szívesen látnák.
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
DVTK
Változások
Három légiós került ki a keretből Diósgyőrben.