Ekkora balhét ritkán látsz focipályán - videó

Hatalmas botránnyal zárult az uruguayi Penarol és a brazil Palmeiras Libertadores Kupa-csoportmeccse (2-3).
Dudás Gábor 2017. április 27., csütörtök 14:28
Hatalmas botránnyal zárult az uruguayi Penarol és a brazil Palmeiras Libertadores Kupa-csoportmeccse (2-3).
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 27., csütörtök 14:28

A lefújást követően előbb a Penarol játékosai mentek neki Fernando Prassnak, a brazilok kapusának, majd az Európában is megismert, korábban az Interben, a Galatasarayban és a Juventusban is futballozott Felipe Melo kezdett el verekedni.

Őt (is) megkergették, közben bejöttek a rendőrök, a biztonságiak, a stábok is lökdösték egymást, hatalmas volt a káosz a pályán és a lelátón is. Hosszú percek után nyugodtak csak le a kedélyek.

 

Nyilván lesz folytatása is az ügynek a zöldasztalnál.

Átigazolások
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)
Tovább az összes átigazoláshoz