Hatalmas tömeg fogadta Bastian Schweinsteigert Chicagóban, a Manchester Unitedtől szerződtetett labdarúgó ma érkezett meg az amerikai városba.
A klub folyamatosan szervezte a világbajnok játékos megérkezésére a programokat, ennek egyike volt, hogy már a reptéren köszöntsék a friss szerzeményt.
Az akció jól sikerült, több százan mentek ki, hogy első alkalommal találkozhassanak Schweinsteigerrel. A világbajnok középpályásnak magyar csapattársa is lesz Nikolics Nemanja személyében.
Ezek voltak a német első élményei...
.@BSchweinsteiger has landed.
Head over to Facebook to watch his welcome live!https://t.co/h25U0GiUJY #cf97 pic.twitter.com/lpUmIYhBx9
— Chicago Fire (@ChicagoFire) 2017. március 28.

Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.