Egy kontinenssel odébb költözött a magyar válogatott Eb-veszte

A belgák exkapitánya, Marc Wilmots lett az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szakvezetője.
Dudás Gábor 2017. március 21., kedd 17:34
A belgák exkapitánya, Marc Wilmots lett az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szakvezetője.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 21., kedd 17:34

A 48 éves szakember, aki hazájában 2012 és 2016 között ült a nemzeti csapat kispadján, két évre írt alá az afrikaiakhoz - tudatta kedden az elefántcsontparti sportági szövetség elnöke, Augustin Sidy Diallo.

 

Wilmotsot tavaly nyáron, a várakozáson aluli Európa-bajnoki szereplés után menesztették a belga válogatott szövetségi kapitányi posztjáról. A csapat a negyeddöntőben kikapott az előzetesen esélytelenebbnek tartott walesiektől, miután egy körrel korábban a magyarokat búcsúztatta.

Az afrikai ország nemzeti együttesének eddigi szakvezetőjét, Michel Dussuyert az idei Afrika Kupát követően menesztették, miután a válogatott nem jutott tovább a csoportkörből. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz