Az Egyesült arab emírségekbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a Dzsudzsák Balázst is soraiban tudó al-Vahda hazai pályán legyőzte az Emirates Clubot, s így továbbra is tapad az az éllovas al-Ainra.
Az ázsiai Bajnokok Ligájaval ellentétben a bajnokságban jól muzsikál a Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató al-Vahda.
A magyar válogatott szélső ezúttal is kezdőkezdőként lépett pályára és végigjátszotta a mérkőzést. A hazaiak esélyeshez méltóan játszottak, és 2-1-re nyertek a forduló előtt 10. helyen álló Emirates Club gárdája ellen.
Mindkét találatot a házi góllövőlistán élen álló Sebastian Tagliabue szerezte, aki a mostani duplájával 20 tétmeccsen 13 gólnál jár. A vendégek részéről Jorge Saez a 92. percben szépíteni tudott.
Az al-Vahda a győzelemével megerősítette a második helyét a bajnoki tabellán úgy, hogy hátránya mindössze egyetlen pont a listavezető al-Ain mögött.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.