Dzsudzsák csapata negyedóra alatt hármat kapott

A magyar középpályás végigjátszotta a mérkőzést, amelynek a hajrája nem sikerült az al-Vahda számára.
Budai László 2017. február 11., szombat 20:13
A magyar középpályás végigjátszotta a mérkőzést, amelynek a hajrája nem sikerült az al-Vahda számára.
Szerző: Budai László 2017. február 11., szombat 20:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Eltiltása után Dzsudzsák Balázs visszatért az al-Vahda kezdőcsapatába, amely az al-Naszr otthonába látogatott. A találkozó a 75. percig gólnélküli döntetlenre állt, ám a hazaiak az utolsó negyedórában háromszor is mattolták a vendégvédelmet (3-0).

A magyar válogatott csapatkapitánya végigjátszotta az összecsapást.

 
Átigazolások
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.
Fradi
Peretz nem jön
A Ferencváros egykori kiszemeltje, 31 éves Dor Peretz új szerződést kötött klubjával, a Maccabi Tel-Avivval. A középpályás iránt a Dinamo Zágráb, a CSZKA Szófia és az FTC is tett ajánlatot korábban. (ulloi129.hu)  
Tovább az összes átigazoláshoz