Durván megtaposták a magyar válogatott játékost a pályán - videó

Nagy Domimik egy súlyosabb sérülést, a PAOK játékosa, Dimitris Giannoulis pedig piros lapot úszott meg, amikor utóbbi durván megtaposta a földön fekvő magyar ellenfelét - ahogy erre több görög portál is felhívta a figyelmet.
Dudás Gábor 2020. február 2., vasárnap 21:06
Nagy Domimik egy súlyosabb sérülést, a PAOK játékosa, Dimitris Giannoulis pedig piros lapot úszott meg, amikor utóbbi durván megtaposta a földön fekvő magyar ellenfelét - ahogy erre több görög portál is felhívta a figyelmet.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 2., vasárnap 21:06

A Panathinaikosz és a címvédő PAOK vasármap játszott rangadót a görög bajnokságban, a meccs végén pedig a hazaiak örülhettek, hiszen 2-0-ra győztek.

Nagy Dominik végig a pályán volt a vendéglátóknál, de nem sokon múlt, hogy ideje előtt véget érjen a meccse, amikor Dimitris Giannoulis csúnyán megtaposta, ám a találkozót vezető azeri Aliyar Aghayev nem adott piros lapot a vendégek játékosának.

Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.
Tovább az összes átigazoláshoz