Légiósok: Emberhátrányban nyertek drámai meccset Dzsudzsákék, a 100. perc döntött - videó

Dzsudzsák Balázs együttese, az Al-Wahda kiélezett mérkőzésen diadalmaskodott az emírségekbeli bajnokságban, a majdnem végig játszó válogatott szélső csapata az 51. perctől emberhátrányban futballozva gyűjtötte be a három pontot.
Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 19:33
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 19:33

Rendkívül kiélezett bajnokit játszott az Egyesült Arab Emírségekben a Dzsudzsák Balázst foglalkoztató Al-Wahda csapata. A válogatott játékossal a kezdőcsapatában felálló gárda az Al Wasl elleni hazai bajnokin vezetést szerzett, majd fordított ellenfelük (1-2), az első játékrész hajrájában aztán ismét kétszer betaláltak Dzsudzsákék, így ők mehettek előnnyel pihenőre.

A második félidő azonban nem kezdődött jól az Al-Wahdának, az 51. minutumban egy második sárga lapos kiállítás miatt emberhátrányba kerültek. Ennek ellenére a 72. percben ismét a hazaiak találtak be, és amikor légiósunkat a 88. percben lecserélték, már-már biztosnak látszott a győzelem 4-2-es állásnál. A vendégek azonban előbb a 92. minutumban szépítettek, majd a százpercesre nyúló bajnoki végén büntetőhöz is jutottak, amit nem tudtak értékesíteni - így pedig győzött az Al-Wahda, amely 15 lejátszott meccs után vezeti a tizenkét együttest felvonultató bajnokságot.