Fotó: goal.com

Daganatos megbetegedés miatt megoperálták Pelét

Közösségi oldalán adott hírt állapotáról a brazilok legendás játékosa.
Nyikes Zoltán 2021. szeptember 6., hétfő 20:36
Fotó: goal.com
Közösségi oldalán adott hírt állapotáról a brazilok legendás játékosa.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. szeptember 6., hétfő 20:36

A háromszoros világbajnok labdarúgót, Pelét daganatos megbetegedés miatt megoperálták egy Sao Pauló-i kórházban. A 80 éves Pelé hétfőn arról számolt be a közösségi oldalán, hogy szombaton eltávolítottak egy gyanús elváltozást a vastagbeléből, de már nagyon jól érezi magát.

"Szerencsére hozzászoktam, hogy nagy győzelmeket ünnepeljek. Mosollyal az arcomon, sok optimizmussal és örömmel fogok szembenézni ezzel a mérkőzéssel is, hiszen a családom és a barátaim szeretete támogat" - írta Pelé.

A brazilok legendás futballistája a múlt héten a koronavírus-járvány miatt elhalasztott rutinvizsgálatokra érkezett a Sao Paulo-i Albert Einstein Kórházba, ahol azóta is ápolják.

https://www.instagram.com/p/CTfPV3jg-_j/

(MTI)

Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Tovább az összes átigazoláshoz