Bunda a svédeknél is: Elhalasztották az egyik legnagyobb rangadót

Bundagyanú merült fel, így meg sem rendezték csütörtökön az egyik legnagyobb rangadót Svédországban.
Mokány Lajos 2017. május 19., péntek 5:05
Bundagyanú merült fel, így meg sem rendezték csütörtökön az egyik legnagyobb rangadót Svédországban.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 19., péntek 5:05

Csütörtökön este került volna sor az IFK Göteborg-AIK Solna bajnoki rangadóra, amelyet azonban elhalasztottak, miután kiderült, hogy valaki megpróbálta megvesztegetni a vendégek egyik játékosát.

Egy ismeretlen személy tetemes összeget ajánlott fel az AIK meg nem nevezett játékosának, ha segít az eredmény befolyásolásában, emiatt a svéd szövetség a két klubbal és a rendőrséggel egyetértésben csütörtökön úgy döntött, hogy elhalasztják az ország labdarúgásának egyik legnagyobb rangadóját.

- Egy nem csak szimplán egy mérkőzésről szól, az egész svéd labdarúgást súlyos támadás érte, ez egy puccskísérlet volt. Soha, de soha nem fogjuk ezt elfogadni! - idézte Hakan Sjöstrandot, a szövetség főtitkárát az Aftonbladet.

Címkék: #bunda
Átigazolások
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Kisvárda
Dinnyés Olivér
Honlapunk úgy tudja, hogy Dinnyés Olivért szívesen látnák Kisvárdán.
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Tovább az összes átigazoláshoz