Bölöni a kupadöntőig vezette a csapatát, de a meccsen már nem lehet ott

Bár a bajnokságot nem fejezik be, augusztus 1-jén lejátsszák a labdarúgó Belga Kupa döntőjét.
Dudás Gábor 2020. május 28., csütörtök 12:33
Bár a bajnokságot nem fejezik be, augusztus 1-jén lejátsszák a labdarúgó Belga Kupa döntőjét.
Szerző: Dudás Gábor 2020. május 28., csütörtök 12:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szövetség bejelentése szerint a bajnok Club Brugge és a Royal Antwerp összecsapását a brüsszeli Baldvin király Stadionban rendezik, nézők nélkül. Utóbbi együttest Bölöni László vezette a fináléba, ám az erdélyi szakember két hete távozott a klubtól.

A döntést az egyesületekkel, a ligával, a városvezetéssel és a rendőrséggel egyeztetve hozták meg. A döntőre eredetileg március 22-én került volna sor.

A belga pontvadászatot – a Club Brugge bajnokká hirdetésével – április 2-án, a jelentősebb európai ligák közül elsőként nyilvánították befejezettnek a koronavírus-járvány miatt. (MTI)

Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.
Tovább az összes átigazoláshoz