Bőle sarkazós gólt készített elő, az utolsó román meccse jöhet - videó

Gólpasszal járult hozzá a Voluntari elleni, alsóházi playoff-meccsen (1-1) csapata, a román CSM Iasi pontszerzéséhez Bőle Lukács.
Dudás Gábor 2017. június 1., csütörtök 9:09
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 1., csütörtök 9:09

A szélső két ember között, jobbról szolgálta ki a gyönyörű mozdulattal, sarokkal betaláló Golubovicot a meccs 34. percében. A vendégek a 82. percben tudtak egyenlíteni.

A CSM Iasi továbbra is veretlen és meg is nyerte az alsóházat a rájátszás utolsó fordulója előtt, hétfőn lesz majd Bőléék utolsó bajnokija.

A lejáró szerződésű Bőle Lukács utána azonban távozik és minden bizonnyal országot is vált majd.

- Még nem tudom, hová igazolok, előbb elmegyek vakációzni, aztán eldöntöm majd. Beszélnem kell a családommal és az ügynökömmel is erről. Tudok válogatni az ajánlatok között, több megkeresésem is van Romániából és Magyarországról is. Az FCSB (a korábbi Steaua Bukarest - a szerk.) mellett más felsőházi csapatok is érdeklődnek irántam, de aligha maradok Romániában, szeretnék egy erősebb bajnokságba igazolni – mondta a 27 éves szélső a TV Dolce Sportnak.

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.