Az NB I dobogósának csatára a cseh kupagyőzteshez igazolt - hivatalos

A cseh élvonalban folytatja pályafutását Libor Kozák, a Puskás Akadémiától távozó támadó, aki az Európa Ligában is ott lehet új csapatával. 
Dudás Gábor 2022. június 18., szombat 15:45
A cseh élvonalban folytatja pályafutását Libor Kozák, a Puskás Akadémiától távozó támadó, aki az Európa Ligában is ott lehet új csapatával. 
Szerző: Dudás Gábor 2022. június 18., szombat 15:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az 1. FC Slovácko új erősítést jelentett be a támadósorban a Puskás Akadémiától távozó tapasztalt cseh csatár, Libor Kozák személyében.

A 33 éves játékos tavaly nyáron igazolt Felcsútra, ahol összesen 29 tétmeccsen szerepelhetett és 5 gólt, valamint 4 gólpasszt is jegyzett az idényben. Távozását már a bajnokság végén jelezte Hornyák Zsolt, az NB I harmadik helyezettjének szakvezetője.

A cseh MOL Kupa-győztes alakulat (a döntőben a Sparta Prahát verték 3-1-re) Kozák szerződésének hosszát nem tette közzé honlapján.

Mindkét oldalról volt érdeklődés, így elég gyorsan megegyeztünk. A Slovácko az elmúlt két évben az élmezőnyben végzett (zsinórban kétszer is a negyedik lett a cseh első osztályban - a szerk.) és az Európa Ligában is megmutathatja magát. Az ambíciók a Slovácko és a saját részemről is megvannak. Örülök, hogy lezárult a klubváltásom, ideje felkészülni a megmérettetésekre

- mondta a kilencszeres cseh válogatott Kozák, aki új csapatával az EL 3. selejtezőkörében lép majd elsőként pályára a nemzetközi porondon.

Kozák korábban többek között a Lazio, az Aston Villa és a Sparta Praha mezét is viselhette.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz