Brad Friedel, az amerikaiak kapuslegendáját nevezték ki a Németh Krisztiánt is foglalkoztató New England Revolution vezetőedzőjének.
A 46 éves Brad Friedel a klub történetének hetedik edzője, legutóbb az Egyesül Államok U19-es együttesét vezette.
Friedel 17 bajnoki szezonban összesen 450 mérkőzésen védett a Premier Legaue-ben, ahol volt a Blackburn, a Liverpool, az Aston Villa és a Tottenham kapusa is. A mai napig a PL csúcstartója 310 egymást követő pályára lépéssel. Az 1998-as és a 2002-es világbajnokságon is védett, 84 alkalommal szerepelt a válogatottban.
Átigazolások
Csákvár
Herjeczki érkezett
Az NB II-es Csákvár leigazolta az Ajkával januárban szerződést bontó, 27 éves Herjeczki Kristófot.
ZTE
Diego Borges
A ZTE brazil védője jó eséllyel az MLS-ben folytatja.
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.