A Vidi volt edzője kupagyőzelemmel fogta be végleg a kritikusai száját - videó

Miközben tavaly májusi kinevezését a szurkolók és a helyi sajtó felháborodása követte, majd a 2020-as év végén a menesztéséről szóltak az oroszországi hírek, Marko Nikolic szép lassan elhallgattatta a kritikusait.
Dudás Gábor 2021. május 13., csütörtök 8:40
Miközben tavaly májusi kinevezését a szurkolók és a helyi sajtó felháborodása követte, majd a 2020-as év végén a menesztéséről szóltak az oroszországi hírek, Marko Nikolic szép lassan elhallgattatta a kritikusait.
Szerző: Dudás Gábor 2021. május 13., csütörtök 8:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A MOL Fehérvár FC-t 2017–2019-ig irányító 41 éves szerb tréner most az első trófeáját ünnepelhette Oroszországban, hiszen

csapata, a Lokomotiv Moszkva a Krilja Szovjetov Szamara 3-1-es legyőzésével megnyerte az Orosz Kupát.

A Lokomotivnak eközben nagy menetelésének köszönhetően a dobogós helyezésre is jó esélye van a bajnokságban (a Zenit már bajnok, a Szpartak pedig szinte biztosan második lesz), ehhez vasárnap, a Premjer Liga utolsó fordulójában győznie kellene az alsóházi Ural ellen.

Marko Nikolic a szerb és magyar bajnoki címei, illetve kupagyőzelmei után az ötödik nagyobb trófeáját nyerte meg edzői pályafutása során.

Az orosz kupadöntő összefoglalója:

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz