Ian Baraclough-t pénteken menesztették az északír labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról.
A szövetség igazgatója, Patrick Nelson elmondta, a közelmúltbeli eredmények miatt döntöttek az edzőváltás mellett.
Az északírek rossz sorozata március végén kezdődött, amikor házigazdaként 1-0-ra kikaptak a magyaroktól barátságos meccsen.
Utána a Nemzetek Ligája C-osztályában egy győzelemmel, két döntetlennel és három vereséggel zártak.
A 2020 szeptemberében kinevezett Ian Baraclough irányításával 28 találkozón hat siker, nyolc döntetlen és 14 vereség volt az északír válogatott mérlege. (MTI)
Olvastad már?
Légiósok: Szoboszlait vinnék Madridba a megbukni látszó topigazolás helyére - sajtóhír
A 128 millióért igazolt támadó a PSG-be mehet, állítólag őt pótolnák Madridban a lipcsei Szoboszlai Dominikkal majd - akár már januárban.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Bánáti a Fradiban?
"Felröppent a hír, de bennem mindig az volt az elsődleges, hogy szeretnék Győrben maradni, az ETO-t erősíteni" - Bánáti Kevin arról, hogy az FTC-vel is hírbe hozták. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Tóth Balázs eladó?
Sajtóhírek szerint Tóth Balázs a nyáron távozhat a Blackburntől, miután nem fogadta el a klub új szerződési ajánlatát.