Fotó: tvp.pl
Hat hónap után menesztették a korábban az NB I-ben is megfordult portugál szakembert, Paulo Sousát.
A brazil labdarúgó-bajnokságban szereplő Flamengo menesztette Paulo Sousa vezetőedzőt. A korábban a Videotonnál is dolgozó portugál szakember decemberben vette át a gárda irányítását, miután váratlanul elhagyta a lengyel válogatottat.
Az 51 éves Sousa két évre szóló szerződést kötött a riói klubbal, ám alig öt hónap után stábjával együtt elküldték a gyenge szereplés miatt.
Sousa irányításával a hétszeres bajnok, tavaly ezüstérmes Flamengo 10 idei bajnoki mérkőzésén csupán 12 pontot szerzett és a 14. helyen áll a tabellán. (MTI)
Olvastad már?
Közel 10 év után Kisvárdán térhet vissza az NB I-be a magyar edző - ő a legfőbb jelölt a kispadra
Honlapunk információja szerint nagy eséllyel Török László lehet az NB I-es ezüstérmes vezetőedzője Erős Gábor után.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.