Kiengedték a kórházból a háromszoros világbajnok brazil labdarúgót, Pelét, akinek így otthonában folytatják vastagbéldaganatának kezelését
- Pelé állapota stabil - közölte csütörtökön a Sao Paulo-i Albert Einstein kórház.
A 81 esztendős Pelénél szeptemberben diagnosztizálták a tumort, azonnal meg is operálták, majd hetekig az intenzív osztályon lábadozott, ahonnan október elején állapota javulása után engedték haza, majd két hete kellett ismét kórházba vonulnia.
Pelé 1958-ban, 1962-ben és 1970-ben nyert vb-t a brazil válogatottal, amelynek színeiben 92 találkozón 77 gólt szerzett. (MTI)
Átigazolások
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Újpest
Két klub versenyez Medeirosért
Az Újpesttől tavasszal távozó Iuri Medeiros várhatóan Cipruson folytatja pályafutását.