A Fraditól távozó Ramírez 11-est rontott a drámai kupameccsen - videó

Cristian Ramírez kihagyott büntetője is kellett a Krasznodar kieséséhez.
Mokány Lajos 2017. március 1., szerda 10:15
Cristian Ramírez kihagyott büntetője is kellett a Krasznodar kieséséhez.
Szerző: Mokány Lajos 2017. március 1., szerda 10:15

Izgalmas, fordulatos meccsen esett ki az Orosz Kupában a volt ferencvárosi légiós csapata. Az FK Krasznodar 3-3-as döntetlent játszott az Ural otthonában, pedig a vendégek már 3-0-ra is vezettek! Az elődöntőbe jutás végül 11-esekkel dőlt el: a balhátvéd a második körben állt a labda mögé, ám a kapus védett a kísérlete után. A meccs negatív hőse egyébként egyértelműen a csapattársa volt: Smolov a 89. percben, 3-3-nál kihagyott egy büntetőt, majd később a "szétlövésnél" ő is rontott, az ötödik körben.

Ramírez volt klubjára, a Ferencvárosra egyébként ma vár kupameccs: a Honvéd és az FTC esélyei ugyanazok a fogadóirodáknál, mindkét csapat győzelme 2,65-szörös pénzt fizet.


 
Átigazolások
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.
KTE
2 kiszemelt
Két NB II-es játékos iránt érdeklődhet a Kecskemét.
MTK
Molnár és Jurek
Molnár Ádin iránt a holland Heerenveen érdeklődik, de a cseh Sparta Praha és egy lengyel klub is figyeli őt.⎥Jurek Gábort a kölcsön után megtartanák, játékost adnának érte a DVTK-nak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz