Somália az Al Shabab együttesében folytatja karrierjét, igaz, azt egyelőre nem tudni, mikortól.
Szaúd-Arábiában folytatja pályafutását a Ferencváros szurkolóinak egyik nagy kedvence, Somália, aki 2011 és 2015 között erősítette a zöld-fehéreket.
A 29 éves brazil játékos az előző szezonokban a francia élvonalban szereplő Toulouse együttesében szerepelt, most azonban előszerződést kötött a szaúdi Al Shabab csapatával.
A klub nemrégiben azt a kilencszeres román válogatott Constantin Budescut is megvette, akit a MOL Vidivel is összeboronált a román sajtó.
Azt egyelőre nem tudni, hogy Somália már most nyáron, vagy csak télen, esetleg egy év múlva igazol Szaúd-Arábiába, ugyanis még egyéves kontraktus köti a franciákhoz.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.
ETO
Új sportigazgató
Dunaszerdahelyről érkezhet az ETO FC új sportigazgatója.