Bravúros sikerrel tették emlékezetessé a napot a dunaszerdahelyiek.
A szlovák bajnokságban nagyon nehéz meccsel avatta új stadionját a felvidéki DAC, a dunaszerdahelyiek a bajnoki címvédő Trencínt látták vendégül.
A találkozón több mint 6000 szurkoló volt ott, és láthatta élőben, amint a hazaiak nagyon szép sikerrel ünnepelték az új aréna átadását. Az új stadion még csak részben készült el, így mindössze 6839 fő a befogadóképessége, és szinte telt ház, 6394 ember előtt játszott a felvidéki gárda.
Zivkovic találatával szerzett vezetést a László Csaba által irányított DAC, majd a ráadásban Lupták kettőre növelte az előnyt a szlovák bajnok trencsényiek ellen. Így a dunaszerdahelyi gárda emlékezetes stadionavatót varázsolt lelkes drukkereinek, és rendkívül fontos 3 pontot szerzett.
DAC - Trencín 2-0 ( Živković 72., Ľupták 90.)
Átigazolások
Mezőkövesd
Máté Péter az új edző
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu korábban közölt információi: Máté Péter vette át a Mezőkövesd Zsóry FC irányítását.
1+1 éves szerződést írt alá
Medgyes Zoltán
A Budapest Honvéd hivatalos oldalán jelentette be, hogy Medgyes Zoltán 1+1 éves szerződést kötött a klubbal.
Olasz kérője is volt
Szűcs Tamás
Szűcs Tamás elmondása szerint egy olasz élvonalbeli klub ajánlatát utasította vissza.