Egy, az Iszlám Állam nevű terrorszervezet által kiadott fotómontázson Neymar az életéért könyörög Lionel Messi pedig "holtan" látható – a terroristák ismét a 2018-as, oroszországi világbajnokság résztvevőit fenyegették meg.
A brit Mirror cikke szerint a már másodjára megfenyegetett argentinok máris találkozót szerveztek az orosz féllel és szervezőkkel, hogy a biztonsági intézkedések szigorításáról tárgyaljanak.
Néhány napja Lionel Messi egy másik hasonló "propaganda-alkotáson" is szerepelt, ott is leszögezték a fundamentalisták, hogy senki nem lesz biztonságban jövő nyáron.


Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.