Videó: Már 10 évesen egy zseni volt a világ egyik legkeresettebb csatára

A már fél Európa által üldözött, 18 éves francia válogatott támadó, Kylian Mbappe már 10 éves korában őrületbe kergette az ellenfeleket.
Csakfoci Admin 2017. március 31., péntek 17:03
A már fél Európa által üldözött, 18 éves francia válogatott támadó, Kylian Mbappe már 10 éves korában őrületbe kergette az ellenfeleket.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 31., péntek 17:03
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 18 esztendős, francia utánpótlás-válogatott Kylian Mbappe gyakorlatilag már fél Európa érdeklődését felkeltette, rengeteg nagy klub csapna le a tehetséges játékosra. A jelenleg az AS Monacónál futballozó Mbappe az alábbi videó tanulsága szerint már 10 évesen is kiemelkedett a mezőnyből, zsenialitása tehát nem most tört felszínre.

 
Átigazolások
ETO FC
Miért nem adtak még el?
A klub által kért magas átigazolási díj, az értékek első BL-körig való megtartásának a szándéka és az edző-, valamint sportigazgató-váltás mind közrejátszik. Körkép a győri helyzetről.
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
Tovább az összes átigazoláshoz