Egészen parádés és nagyon látványos szabadrúgásgóllal járult hozzá csapata, az Atletico Mineiro 2-0-s idegenbeli sikeréhez a korábbi brazil válogatott csatár, a 37 éves Givanildo Vieira de Sousa, azaz Hulk.
Hulk a Sao Paulo elleni idegenbeli brazil bajnoki 4. percében nem sokkal a kezdőkörtől végezhetett el szabadrúgást, de nem zavartatta magát, és onnan vágott óriási bombagólt a jobb felső sarokba.
A korábbi Európa Liga és Konföderáció Kupa-győztes, négyszeres portugál és egyszeres orosz bajnok, illetve olimpiai ezüstérmes csatár hazája mellett Japánban, Portóban és Szentpéterváron is futballozott, az Atletico Mineiro mezét pedig 2021 óta viseli. A brazil válogatottban 49 alkalommal lépett pályára.
Ez sem volt csúnya:
Olvastad már?
A Fradi légiósa Roberto Carlost idézte meg a Vidinek lőtt óriási bombagóljával - videó
A vasárnapi Vidi-Fradi csata nyolc gólja közül a legszebbet az ecuadori Cristian Ramírez szerezte a Sóstói Stadionban.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Szezonkezdő gondolatok
Megtartotta idénynyitó sajtótájékoztatóját a másodosztályú DVTK - az átigazolások és a jövőbeli célok is szóba kerültek.
Honvéd
Szakmai stáb
Maurizio Jacobacci vezetőedző mellé Polonkai Attila és Paulik István asszisztensedzőként, Antal Botond kapusedzőként csatlakozott, míg Tepliczky Péter erőnléti edző, Kovács Soma pedig videóelemző lesz.
Vidi
Tulajdonlás
Három komoly ajánlat van a Fehérvár FC tulajdonjogáért.