Hihetetlen jelenetet követően született meg az év(század, ezred) egyik "leggyanúsabb" gólja…
Észak-Korea és Üzbegisztán U16-os Ázsia-kupa meccsén az üzbég kapus, Jasurbek Umrzakov kirúgása a második félidő elején ugyanis a koreai kapuban kötött ki, méghozzá úgy, hogy a másik hálóőr valamilyen okból kifolyólag a saját térfele közepén járt, az egyik védő pedig kétszer is lelassított, a kapus egyszer pedig hasra is vágódott, miközben a labda a háló felé gurult.
Egyes teóriák szerint fogadási csalás lehet a háttérben, ugyanakkor felmerült az is, hogy a koreaiak a 3-1-s vereséggel csak a csoport második helyén akartak végezni, hogy elkerülhessék Irakot a következő körben.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.