29 June 2018; Krisztian Adorjan, left, celebrates after scoring his side's first goal with his Dundalk team-mate Michael Duffy during the SSE Airtricity League Premier Division match between Dundalk and Cork City at Oriel Park in Dundalk, Louth. Photo by Stephen McCarthy/Sportsfile

Videó: A magyar légiós drámai meccsen lőtte élre csapatát - a jövőjéről is beszélt

Adorján Krisztián fontos gólt szerzett a Dundalkban, igaz, nem biztos, hogy még sokáig erősítheti a bajnoki címért harcoló csapatát.
Budai László 2018. június 30., szombat 8:53
Szerző: Budai László 2018. június 30., szombat 8:53

Drámai és nagyon fontos mérkőzést játszott egymással a második helyezett Dundalk és az éllovas Cork City az ír bajnokságban. A vezetést a hazaiak szerezték meg a kezdőként pályára lépett Adorján Krisztián találatával. Az ellenfél azonban húsz perccel később egyenlíteni tudott. A Dundalk így is behúzta végül a három pontot, Hoban a 92. percben szerezte meg a győztes találatot (2-1).

Mindez azt is jelentette, hogy Adorjánék megelőzték a Cork Cityt, és a 24. forduló után az élre álltak.

A magyar játékost a tavaszi szezonra adta kölcsön az olasz Novara, de egyelőre nem tudja, hogy maradhat-e. Erről a mérkőzést követő interjúban beszélt.

- Nem tudom, még mi lesz velem, kicsit frusztráló, mert a határidő egyre közelebb van. Szeretnék maradni, de ez nem csak rajtam múlik. Meglátjuk, hogy alakul.