Térdműtét miatt véget ért az idény Szántó Tamás, az osztrák Rapid Wien magyar labdarúgója számára.
A bécsi klub honlapjának pénteki beszámolója szerint a 22 éves támadó középpályásnak porcsérülés miatt volt szüksége az operációra, amit csütörtökön végeztek el. Azt egyelőre nem lehet tudni, mennyi időt kell kihagynia.
Szántó Tamás eddig 46 mérkőzésen öt gólt szerzett a Rapid Wien felnőtt csapatában.
(MTI)
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.