Mateus Bonomi/Anadolu via Getty Images
A 99. percben született a brazilok győztes gólja.
A házigazda brazil válogatott Vinícius Junior 99. percben lőtt góljával nyert otthon 2-1-re a kolumbiaiak ellen a dél-amerikai labdarúgó világbajnoki selejtező 13. fordulójában.
A Real Madrid klasszisa egy perccel a jelzett 10 perces hosszabbítás vége előtt, jó 24 méterről lőtte ki a bal alsó sarkot. Brazília két döntetlen után tudta begyűjteni a három pontot ismét a kvalifikációban, míg Kolumbia sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el.
Dél-amerikai vb-selejtezők, 13. forduló:
Paraguay-Chile 1-0 (Alderete 60.)
Brazília-Kolumbia 2-1 (Raphinha 6. - 11-esből, Vinícius Junior 99., ill. L. Díaz 41.)
Vinícius Junior győztes gólja
Peru-Bolívia 3-1 (Polo 37., Paolo Guerrero 45., Flores 42., ill. Miguelito 58. - 11-esből)
Olvastad már?
Nemzetek Ligája: Cristiano Ronaldóék távolabb kerültek a magyar válogatottól – eredmények
A Nemzetek Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén Dánia 1-0-ra nyert Portugália ellen, így az elődöntő mellett ahhoz is közelebb került, hogy a magyar válogatott ellen is megmérkőzzön a 2026-os vb-selejtezőn.
Elolvasom
Átigazolások
Nyíregyháza
Tijani és Dreskovic sem marad
Bódog Tamás elárulta, a klubtulajdonos biztosította, hogy ütőképes keretet alakíthatnak ki a következő szezonra is. Muhamed Tijanit és Meldin Dreskovicot viszont nem tudják megtartani. (M1)
Puskás Akadémia
Duarte kérői
A Csakfoci értesülései szerint spanyol, angol és svájci érdeklődés is van a Puskás Akadémia középpályása, Laros Duarte iránt. De az Újpest is harcba szállhat érte.
DVSC
Youga elköszönt
Amos Youga az Instagramon búcsúzott el a debreceni klubtól, így biztossá vált, hogy máshol folytatja pályafutását.