Fotó: www.straitstimes.com

Válogatott: Eldőlt, ki irányítja a világbajnoki címvédőt a következő vb végéig

Didier Deschamps a 2022-es világbajnokság végéig lesz a vb-címvédő francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
Nyikes Zoltán 2019. december 10., kedd 13:41
Fotó: www.straitstimes.com
Didier Deschamps a 2022-es világbajnokság végéig lesz a vb-címvédő francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. december 10., kedd 13:41

Az FFF-hez közeli forrás szerint a szervezet végrehajtó bizottsága egyhangúlag támogatta a szerződéshosszabbítást,

hogy a következő két és fél évben is az 51 éves szakember irányítsa a nemzeti csapatot.

A szakvezető korábbi szerződése a 2020-as Európa-bajnokság végéig volt érvényes - a hivatalos bejelentésre várhatóan ma délután, sajtótájékoztatón kerül sor. Deschamps 1998-ban játékosként, tavaly edzőként lett világbajnok a francia csapattal, melyet 2012 júliusa óta kereken 100 mérkőzésen irányított.

Az előző Európa-bajnokságon ezüstérmes együttes a jövő nyári kontinensviadalon az Eb-címvédő portugálokkal, a németekkel, illetve egy selejtezős csapattal - amely a magyar válogatott is lehet - került egy csoportba. A franciák két mérkőzésüket is Budapesten vívják majd - írja az MTI.

Átigazolások
Nem lesz orosz folytatás
Srdjan Blagojevic
A korábban a DVSC-nél, legutóbb a Partizannál dolgozott Srdjan Blagojevic mégsem lesz a Rubin Kazany edzője, az orosz klub ugyanis a spanyol Franc Artigának szavaz bizalmat. (sportal.rs)
Nyíregyháza/Karcag
Visszatérő
Az őszre Karcagra kölcsönadott (ott 11 bajnokin 426 bajnoki percet játszott) Tarcsi Róbert a téli felkészülést újra a Nyíregyházával kezdte meg - minderről az NB II-es klub tájékoztatott.
Fradi
A Bournemouth a legújabb kérő?
A legfrissebb hírek szerint a Premier League 15. helyén álló Bournemouth is szívesen látná Tóth Alexet.
Tovább az összes átigazoláshoz