Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
A drámai Bajnokok Ligája-finálét követően egy üzenet várta a budapesti szervezőket a Puskás Aréna öltözőjében.
Mint ismeretes, a Paris Saint-Germain nyerte a Bajnokok Ligája 2026-os, budapesti döntőjét, az Arsenal ellen, 11-esekkel megvédve címét.
A finálét követően az MLSZ tett közzé egy fotót, amelyen a PSG öltözői üzenete látható. A francia sztárcsapat "Thank you Budapest" felirattal köszönte meg a magyar főváros vendéglátását.
Ezt találták a szervezők a BL-győztes PSG öltözőjében! ❤️
— MLSZ (@MLSZhivatalos) May 31, 2026
Mi is köszönjük mindkét csapatnak!@PSG_inside @Arsenal @ChampionsLeague #BudapestFinal pic.twitter.com/Fv23v202jO
Olvastad már?
Budapest helyett Bukarest, a "szökött rolleres" és a gépkarabély - 5 emlékezetes sztori a BL-döntő napjáról
A budapesti Bajnokok Ligája-döntő számos emlékezetes történetet tartogatott. Öt érdekességet gyűjtöttünk össze.
Elolvasom
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)