Rekordot döntött a fiatal hálóőr.
Az Egyesült Államok válogatottja péntek éjjel 2-0-ra legyőzte Kubát. A Havannában játszott találkozón a vendégeknél bemutatkozott a nemzeti csapatban a magyar származású kapus, Ethan Horvath.
A coloradói születésű portásnak nem volt sok dolga a találkozón, hiszen csupán háromszor dolgoztatták meg a kubai játékosok.
Az amerikaiak első számú kapusának, Tim Howardnak is vannak magyar felmenői, így Horvath ebben is hasonlít a nagyszerű kapusra.
Felkészülési mérkőzés:
Kuba – Egyesült Államok 0-2 (Wondolowski 62., Green 71.)
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.