Újabb magyar edző dolgozhat Romániában

Gálhidi György a román harmadosztályban vállal munkát.
Budai László 2017. július 22., szombat 9:01
Gálhidi György a román harmadosztályban vállal munkát.
Szerző: Budai László 2017. július 22., szombat 9:01

Gálhidi György lett az FC Székelyudvarhely román harmadosztályú labdarúgó-csapatának vezetőedzője, a klub ezt csütörtökön jelentette be a honlapján – írja az uh.ro oldal.

Az FK Csíkszeredához szerződött Vágó Attila helyét veszi át Gálhidi, aki játékosként főleg Csepelen futballozott a nyolcvanas években. A Tatabánya és a Csepel csapataiban 181 NB I-es mérkőzésen 4 gólt szerzett. A 63 éves Gálhidi több magyarországi klubnál is edzősködött, volt a Budapest Honvéd, a Kecskemét, a Diósgyőr, a Pápát és a Nyíregyháza szakvezetője is, de dolgozott Kuvaitban, Kínában, Vietnamban és Egyiptomban.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz