A címvédő Liverpool nem jutott be a legjobb 16 közé az angol labdarúgó FA Kupában, miután vasárnap 1-0-s előnyről 2-1-re kikapott a Brighton otthonában.
A továbbjutást érő gólt a japán Mitoma Kaoru szerezte a 92. percben.
Jürgen Klopp csapata két hete, a Premier League-ben is csalódottan távozott a tengerparti városból, akkor 3-0-ra nyertek a hazaiak. A bajnokság tabellája alapján nem volt meglepetés a vasárnapi eredmény, a Brighton ugyanis hatodik, a Liverpool pedig csak kilencedik. (MTI)
FA-kupa, a legjobb 16 közé jutásért:
Brighton – Liverpool 2-1 (Dunk 39., Mitoma 92., ill. Elliott 30.)
Stoke City (II.) – Stevenage (IV.) 3-1 (J. Brown 15., Laurent 74., Baker 80., ill. J. Reid 71.)
Később:
17:30: Wrexham (V.) – Sheffield United (II.)
Hétfőn:
20:45: Derby County (III.) – West Ham United
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)