Tragédia! Szurkolók öltek meg egy 19 éves játékost

Dominik Koszowszkit, a lengyel Katowice 19 éves játékosát egy rivális csapat szurkolói ölték meg. A fiatal labdarúgót szúrt sebekkel vitték kórházba, de az életét nem tudták megmenteni.
Privacsek András 2016. augusztus 24., szerda 9:00
Dominik Koszowszkit, a lengyel Katowice 19 éves játékosát egy rivális csapat szurkolói ölték meg. A fiatal labdarúgót szúrt sebekkel vitték kórházba, de az életét nem tudták megmenteni.
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 24., szerda 9:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel média megdöbbentő tragédiáról számolt be. Dominik Koszowszkit, a Katowice tehetségét egy vasútállomás közelében ölték meg lengyel huligánok. A 19 éves játékost azonnal kórházba szállították, de már nem tudtak rajta segíteni.

A fiatal futballista 9 éves kora óta játszott klubjában, melynek hivatalos honlapja szerint egy mosolygós, vidám, pozitív szemléletű labdarúgó volt.

A rendőrség már őrizetbe vett három 19-20 éves huligánt, akiket a gyilkossággal gyanúsítanak.

Átigazolások
Légiósok
Kocsis Finnországban
A finn élvonalbeli FF Jaro bejelentette a magyar védő, Kocsis Gergő szerződtetését.
Légiósok
Yaakobishvilit bemutatták
Bemutatták új klubjánál, a spanyol másodosztályú UD Almeríánál a Barcelonától - egyelőre kölcsönben - leigazolt magyar válogatott kapust, Yaakobishvili Áront.
Szpari
Új csatár érkezik?
Állítólag megvan a Nyíregyháza új csatára: Marko Regza érkezhet a Szparihoz.
Tovább az összes átigazoláshoz