Fotó: Carl Recine/Getty Images
Óriási ünneplés vette kezdetét Liverpoolban, miután a Vörösök megnyerték 20. angol bajnoki címüket vasárnap.
Mint ismeretes, a Liverpool Szoboszlai Dominik két gólpasszának is köszönhetően 5-1-re legyőzte a Tottenhamet, így biztossá vált Premier League-elsősége. A világ egyik legjobb csapata és egyik legjobb szurkolótábora megadta a módját aztán az ünneplésnek.
A liverpooli fieszta pillanatai a lefújás után, a stadionon belül és kívül:
A csapat a szurkolókkal énekli a világhírű klubindulót, a "You'll never walk alone"-t:
Átigazolások
Újpest
Simek is visszatért
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Simek Péter visszatért Újpestre - de nem egyedül érkezett az utánpótlás élére.
ZTE
Bonthatnak a védővel
Szerződést bonthat a Zalaegerszeg a saját nevelésű 26 éves védőjével, Csóka Dániellel, akinek jövő nyáron járna le a kontraktusa. (Nemzeti Sport)
ZTE
A Campos-ügy részletei
A Dinamo Bukarest elnöke elárulta, hogy már hosszú ideje figyelemmel kísérték Nuno Campos munkáját.