Tornádó söpört végig az élvonalbeli csapat stadionján, a meccsük is elmaradhat – fotó

A Cork City stadionja igencsak megsínylette az országba betörő Ophelia hurrikánt. A csapat kedd este hazai meccset játszana, de lehet, hogy nem kerül rá sor.
Budai László 2017. október 17., kedd 6:55
A Cork City stadionja igencsak megsínylette az országba betörő Ophelia hurrikánt. A csapat kedd este hazai meccset játszana, de lehet, hogy nem kerül rá sor.
Szerző: Budai László 2017. október 17., kedd 6:55

Az Írországba betörő Ophelia hurrikán lecsapott az egyik labdarúgócsapat stadionjára is, és szinte teljesen használhatatlanná tette a Cork City komplexumának hosszanti lelátórészét.

A képeken jól látszik, hogy a kár hatalmas, ráadásul kedden meccset is rendeznének itt. A találkozó eredetileg a hétfői napra volt kiírva, de azt rossz időjárási viszonyokra hivatkozva elhalasztották. Nem lenne meglepő, ha a szövetség ismét a halasztás mellett döntene.

 
Címkék: #külföldi foci
Átigazolások
Nyíregyháza
Szabó István távozhat
A csakfoci.hu információi szerint véget érhet Szabó István nyíregyházi szerepvállalása. Márton Gábor és Pető Tamás is jelölt lehet a kispadra.
Kisvárda
Révész maradhat a szezon végéig
Ugyan korábban csak arról volt szó, hogy átmeneti megoldás lesz a kispadon Révész Attila, aki azonban most elárulta, hogy akár a szezon végéig is maradhat vezetőedző.
Fradi
Keane is jelölt a Celticnél?
A The Scottish Sun a Coral fogadóiroda oddszait szemlézte, eszerint Robbie Keane a második helyen áll a legesélyesebb jelöltek listáján a Celticnél.
Tovább az összes átigazoláshoz