Topligák: Peches öngól után indult be az Arsenal, gólcsend a Sampdoria és a Sociedad meccsén – videók

Egy öngólnak köszönhetően hátrányba került az Arsenal a Leicester ellen, de a félidő előtt Özil egyenlített, majd Aubameyang duplájával 3-1-re nyertek a londoniak. A Sampdoria odahaza gól nélküli döntetlent játszott a Sassuolóval, ahogy a Real Sociedad hazai pályán nem bírt a Gironával. Eredmények, videók.
Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 22:50
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 22:50

Arsenal – Leicester City 3-1

Alig félóra elteltével megszerezte a vezetést a Leicester az Arsenal vendégeként, miután egy baloldali centerezést követően Bellerin rosszul ért bele a labdába, ami a kapust, Lenót is meglepve utat talált a kapuba (0-1). A kapott gól után magasabb fokozatra kapcsoltak a hazaiak: egy baloldali beadás után Özil volt közelről eredményes (1-1).

A fordulás után Aubameyang előbb a 63. majd a 66. percben is betalált, amivel kialakult a 3-1-es végeredmény.