Fotó: Arsenal

Topligák: Meglepő Atléti-vereség; az Arsenal, a Dortmund és az Inter hasonlóan nyert

Így alakultak a topligák nagycsapatainak szombati bajnoki találkozói.
Budai László 2024. március 9., szombat 20:32
Szerző: Budai László 2024. március 9., szombat 20:32

Premier League

Rice, valamit Wissa góljával sokáig 1-1-re állt az Arsenal és a Brentford találkozója, ám a londoniak Havertz 86. perces találatával végül megszerezték a három pontot (2-1).

La Liga

A Cádiz 23 bajnoki után nyert újra, ráadásul nagy meglepetésre az Atlético Madrid ellen. A találkozót Juanmi duplája döntötte el (2-0).

Serie A

Nem hozott nagy gólözönt az Inter bajnokija sem, igaz, a milánóiaknak Bisseck egyetlen találata is elég volt ahhoz, hogy három pontot szerezzenek a Bologna elleni idegenbeli meccsen (0-1).

Bundesliga

A Dortmund eseménydús első félidőt produkált a Werder Bremen ellen: előbb Malen és Sancho góljával kétgólos előnybe, majd Sabitzer kiállítása után emberhátrányba került. A brémaiak a második játékrészben Njinmah révén ugyan szépítettek, de az egyenlítés nem jött össze (1-2).