Fotó: skysports.com

Topligák: Kerkez extrát játszott az MU ellen, a kapufa akadályozta meg a gólszerzésben; nagy bombával nyert a Real Madrid - eredmények, videók

A Bournemouth egyik legjobbja volt a magyar válogatott szélső a Manchester United ellen, kis híján gólt is szerzett.
Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 20:54
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 20:54

A Kerkez Milossal felálló Bournemouth hazai környezetben 2-2-es döntetlent játszott a Manchester Uniteddel az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati játéknapján. A magyar válogatott szélső kezdőként végigjátszotta az összecsapást. Ezúttal sokat segítette a támadásokat, és közel volt ahhoz, hogy megszerezze első Premier League-gólját, de a kapufa megakadályozta ebben.

Premier League, 33. forduló

Bournemouth-Manchester United 2-2 (Solanke 16., Kluivert 36., ill. B. Fernandes 31., 65. - 11-esből)

Kerkez kapufája 11:07-től

Mindkét madridi sztárcsapat győzelemmel hangolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágójára a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján. A listavezető Real Madrid - amely a Manchester Cityhez látogat a hazai 3-3-at követően - egygólos meccsen, visszafogott játékkal, Aurelien Tchouameni találatával szerezte meg a három pontot a Real Mallorca otthonában.

Az Atlético Madrid - amely egygólos előnnyel utazik a Borussia Dortmundhoz - hazai pályán Yaakobishvili Antal csapatát, a Gironát győzte le 3-1-re. A vendégeknél a fiatal magyar védő nem volt a keretben.

La Liga, 31. forduló

Atlético Madrid-Girona 3-1 (Griezmann 34. - 11-esből, 50., Correa 45+6., ill. Dovbyk 4.)
Rayo Vallecano-Getafe 0-0
Mallorca-Real Madrid 0-1
(Tchouameni 48.)

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)