Fotó: www.twitter.com/OfficialASRoma
Háromszor is vezetett az AC Milan a hétfő esti rangadón, az AS Roma azonban ugyanennyiszer válaszolt. Angliában továbbra is százszázalékos idegenben José Mourinho együttes, amely Son góljával verte a Burnleyt. A Bundesligában négygólos meccsen nyert a Leverkusen.
Serie A, 5. forduló
AC Milan–AS Roma 3-3 (Ibrahimovic 2., 79. - 11-esből, Saelemaekers 47., ill. Dzeko 14., Veretout 71. - 11-esből, Kumbulla 84.)
A mérkőzés góljai
Premier League, 5. forduló
Brighton–West Bromwich Albion 1-1 (Livermore 40. - öngól, ill. Ahearne-Grant 83.)
Burnley-Tottenham 0-1 (Son Heung-Min 76.)
A győztes találat
Bundesliga, 5. forduló
Bayer Leverkusen–Augsburg 3-1 (L. Alario 16. - 11-esből, 74., Diaby 94., ill. Caligiuri 51.)
Átigazolások
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.