Topligák: A Real megszakította az Elche hazai veretlenségét, korai gólokkal nyert az Arsenal - eredmények, videók

A Real Madrid 2-1-re győzött az Elche otthonában a spanyol bajnokság 12. fordulójának szombati nyitómérkőzésén. Az angoloknál az Arsenal 2-0-ra nyert a Leicester City otthonában.
Csakfoci Admin 2021. október 30., szombat 16:24
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 30., szombat 16:24

La Liga, 12. forduló

Elche-Real Madrid 1-2 (Milla 86., ill. Vinícius Júnior 22., 73.) - kiállítva: Raul Guti 63. (Elche)

A 22. és a 73. percben is Vinícius Júnior volt eredményes a fővárosiak részéről, akik a 63. percben Raul Guti kiállítása miatt emberelőnybe kerültek. A hazaiaknak a hajrában mégis sikerült szépíteniük.

Premier League, 10. forduló

Leicester City-Arsenal 0-2 (Gabriel 5., S. Rowe 16.)

Az ötödik percben Gabriel dos Santos Magalhaes egy szöglet után, a 18. percben Emile Smith-Rowe pedig egy védelmi rövidzárlatot kihasználva talált a hazaiak hálójába. A folytatásban többet birtokolta a labdát a Leicester, több kapura lövése és több kaput eltalált kísérlete is volt, mindezek ellenére szépítenie sem sikerült.

A londoniak három vereséggel kezdték a Premier League mostani idényét, azóta viszont két döntetlen mellett ez már az ötödik sikerük volt. (MTI)

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)