Fotó: twitter.com/Inter

Topligák: A fejberúgás és a vereség is rosszul jött - kikapott az Inter

Az Empoli kihasználta a milánóiak egyórás emberhátrányát és megverte az Intert.
Budai László 2023. január 23., hétfő 22:39
Fotó: twitter.com/Inter
Az Empoli kihasználta a milánóiak egyórás emberhátrányát és megverte az Intert.
Szerző: Budai László 2023. január 23., hétfő 22:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Milan Skriniar 40 perc alatt két sárga lapot szedett össze, második figyelmeztetését ráadásul egy csúnya fejbe rúgásért kapta, így az Inter igen hamar emberhátrányba került az Empoli elleni olasz bajnokin. A vendégek a két perce pályán lévő Baldanzi révén a második félidőben használták ki előnyüket, és ezzel az egy góllal meg is szerezték a győzelmet (0-1).

Az Inter így maradt a Milan mögött, a harmadik helyen a tabellán.

Skriniar piros lapja

Az Empoli gólja

Átigazolások
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.
ZTE
Kölcsönadás
Kölcsönszerződéssel a szlovén élvonalbeli NK Nafta Lendava csapatánál tölti a 2026/27-es szezont Divaio Bobson.
Liverpool
Magyar kontingens
A 16 éves Farkas Erik szombaton csatlakozott az U21-es keret edzéséhez. Bátyja, a 19 éves Farkas Erik visszatérése is jó ütemben halad, 2-3 héten aláírhat - ő is az U21-esekhez kerülhet.
Tovább az összes átigazoláshoz