Fotó: Barcelona Twitter
A Juventus hiába egyenlített kétszer is, végül kettővel kikapott. A Barca nemcsak felállt a hátrányból, de fordítani is tudott.
A Juvénak kétszer még sikerült felállnia a Sassuolo elleni idegenbeli bajnokin, de 2-2 után a hazaiak a hajrában eldöntötték az összecsapást, és 4-2-re megnyerték a találkozót. Többek között egy nagy Szczesny-hiba is kellett a Sassuolo-sikerhez.
A Barca hazai pályán, a Celta Vigóval szemben került kétgólos hátrányba, de Lewandowski előbb szépített, majd ki is egyenlített a hajrában, sőt, Cancelo találatával a katalánok nyolc perc alatt fordítani is tudtak (3-2).
Topligák
Sassuolo-Juventus 4-2 (Lauriente 12., Berardi 41., Pinamonti 82., Gatti 95. - öngól, ill. Vina 21. - öngól, Chiesa 78.)
Barcelona-Celta Vigo 3-2 (Lewandowski 81., 86., Cancelo 89. ill. Larsen 19., Douvikas 76.)
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.