Fotó: Barcelona Twitter

Topligák: A Barca a 80. percben még 0-2-re állt, mégis nyert; a Juve egy potya után váratlan vereséget szenvedett - videó

A Juventus hiába egyenlített kétszer is, végül kettővel kikapott. A Barca nemcsak felállt a hátrányból, de fordítani is tudott.
Budai László 2023. szeptember 23., szombat 20:26
Szerző: Budai László 2023. szeptember 23., szombat 20:26

A Juvénak kétszer még sikerült felállnia a Sassuolo elleni idegenbeli bajnokin, de 2-2 után a hazaiak a hajrában eldöntötték az összecsapást, és 4-2-re megnyerték a találkozót. Többek között egy nagy Szczesny-hiba is kellett a Sassuolo-sikerhez.

A Barca hazai pályán, a Celta Vigóval szemben került kétgólos hátrányba, de Lewandowski előbb szépített, majd ki is egyenlített a hajrában, sőt, Cancelo találatával a katalánok nyolc perc alatt fordítani is tudtak (3-2).

Topligák

Sassuolo-Juventus 4-2 (Lauriente 12., Berardi 41., Pinamonti 82., Gatti 95. - öngól, ill. Vina 21. - öngól, Chiesa 78.)

Barcelona-Celta Vigo 3-2 (Lewandowski 81., 86., Cancelo 89. ill. Larsen 19., Douvikas 76.)