Topligák: A 62. meccsén is veretlen maradt a Liverpool, ketten is dupláztak a PSG-ben - eredmények, videók

A címvédő Liverpool egygólos hátrányból fordítva győzte le hazai pályán 2-1-re a Sheffield United együttesét az angol bajnokság hatodik fordulójának szombat késő esti mérkőzésén. A PSG Kean és Mbappé duplájával verte a Dijont a francia élvonal 8. játéknapján.
Csakfoci Admin 2020. október 24., szombat 22:45
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 24., szombat 22:45

Premier League, 6. forduló

Liverpool-Sheffield United 2-1 (Firmino 41., Jota 64., ill. Berge 13. - 11-esből)

A vendégek a 13. percben büntetőből jutottak előnyhöz, Roberto Firmino azonban még a szünet előtt egyenlített. A második félidőben két gólt is szerzett a Liverpool, de ebből csak egyet adtak meg: a 63. percben videóbírós ellenőrzés után les miatt érvénytelenítették Mohamed Salah találatát, egy perccel később viszont Diogo Jota volt eredményes, így a címvédő otthon tartotta a három pontot.

A győzelemmel a Liverpool sorozatban 62. Premier League-mérkőzésen maradt veretlen az Anfield Roadon.

Ligue 1, 8. forduló

PSG-Dijon 4-0 (Kean 3., 23., Mbappé 82., 88.)

Serie A, 5. forduló

Atalanta-Sampdoria 1-3 (Zapata 80. - 11-esből, ill. Quagliarella 13., Thorsby 59., Jankto 92.)

A vendég Sampdoria 3-1-re legyőzte a Bajnokok Ligájában főtáblás Atalantát az olasz labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának szombati játéknapján.

A házigazda bergamói együttes egymás után a második Serie A-találkozóját veszítette el, míg a genovai rivális sorozatban harmadszor győzött a bajnokságban.

Genoa-Inter 0-2 (Lukaku 64., D'Ambrosio 79.)

Az Internazionale a második félidőben szerzett két góllal begyűjtötte a három pontot a Genoa vendégeként. A milánói csapatból Romelu Lukaku és Danilo D'Ambrosio volt eredményes. (MTI)

Lazio-Bologna 2-1 (Alberto 54., Immobile 76., ill. De Silvestri 91.)

Topligák: Csak a gól hiányzott az MU-Chelsea rangadón, a Dortmund-Schalkén három is volt - eredmények, videó
A Manchester United gól nélküli döntetlent játszott a Chelsea elleni rangadón, míg a Dortmund három góllal legyőzte a Revierderbyn a Schalke együttesét.