Topligák: A 16 éves csodagyerek vezérletével rúgott ötöt a Barca, szűken nyert az Inter – eredmények, videók

A 16 éves és 318 napos Ansu Fati hét perc alatt gólt lőtt és gólpasszt adott a Valencia elleni bajnokin, , Piqué is betalált, a második félidőben pedig Luis Suárez duplázott. Az Inter több mint egy játékrészt emberelőnyben játszott le, de csak egyszer vette be az Udinese kapuját.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 23:07
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 23:07

Spanyol bajnokság, 4. forduló

Barcelona–Valencia 5-2 (Fati 3., De Jong 7., Piqué 52., Suárez 61., 82., ill. Gameiro 29., M. Gómez 92.)