Fotó: twitter.com/LFC

Topligák: 18 éves játékos is gólt lőtt a Pool-győzelem során, a Newcastle már a második - videók

Budai László 2022. december 26., hétfő 20:27
Szerző: Budai László 2022. december 26., hétfő 20:27

A Liverpool egy parádésan kijátszott Salah-góllal szerzett vezetést az Aston Villa elleni bajnokin, majd Van Dijk találatával már 2-0-ra vezettek a Vörösök. A hazaiak Watkins révén a második félidő elején szépítettek, de a Pool a második bajnokiján játszó, 18 éves Stefan Bajcetic találatával eldöntötte a három pont sorsát (1-3).

A mérkőzés összefoglalója

A többi találkozó közül kiemelkedik a Newcastle sima, Leicester felett aratott 3-0-s sikere, amivel a Szarkák már a másodikak a PL tabelláján.

A forduló további eredménye

Premier League, 17. forduló

Crystal Palace-Fulham 0-3 (Reid 31., Ream 71., Mitrovic 80.) - kiállítva: Mitchell 34. (Palace), Tomkins 57. (Palace)

Everton-Wolverhampton 1-2 (Mina 7., ill. Podence 22., Nouri 95.)

Leicester-Newcastle 0-3 (Wood 3., Almiron 7., Joelinton 32.)

Southampton-Brighton 1-3 (Ward Prowse 73., ill. Lallana 14., Perraud 35. - öngól, March 56.)

Topligák: Kane pazar fejessel tért vissza a PL-be, a Tottenham 0-2-ről támadt fel - videó
Négygólos döntetlennel tért vissza a Premier League a katari vb-szünetet követően.