Tömegverekedés miatt csak 40 percig tartott a barátságos mérkőzés - videó

Kisebb tömegverekedés tört ki ki vasárnap az Almería-Hearts barátságos mérkőzésen, amiért a játékvezető idő előtt le is fújta a találkozót.
Póczik Dávid 2022. december 6., kedd 20:00
Kisebb tömegverekedés tört ki ki vasárnap az Almería-Hearts barátságos mérkőzésen, amiért a játékvezető idő előtt le is fújta a találkozót.
Szerző: Póczik Dávid 2022. december 6., kedd 20:00

A spanyol Almería 1-0-ra vezetett a skót Hearts csapata ellen a vasárnapi felkészülési mérkőzésen, amikor - a 39. percben - az egyik skót játékos belépője után verekedés tört ki a játéktéren.

A szabálytalan játékos ezután egy pofon után a földre került, amíg a többiek körülötte lökdösődtek. A játékvezető ekkor kiállította Elyt (Almería) és Alex Cochrane-t (Hearts), majd a meg nem szűnő indulatok miatt végül lefújta az összecsapást.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Tovább az összes átigazoláshoz