Az argentin Carlos Tévez utólag azt mondta, azért tett ilyet, mert tudta, hogy mindez szerencsét hoz majd neki.
Az argentin bajnokság zárófordulójában a Boca Juniors Carlos Tévez találatával legyőzte a Gimnasiát, és mivel a River Plate csak döntetlent játszott, a Boca megnyerte a bajnokságot.
A meccs másik emlékezetes momentuma az volt, hogy a kezdés előtt Carlos Tévez odalépett a jelenleg a Gimnasiát edző Diego Maradonához, majd megcsókolta. Később, amikor erről kérdezték, azt nyilatkozta: érezte, hogy tette szerencsét fog hozni neki.
Igaza is lett, ő lőtte azt a gólt, amivel csapata újra bajnoki címet.
Átigazolások
Szentlőrinc
Márton Gábor
Márton Gábor sportigazgatóként csatlakozik az NB II-es csapathoz.
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.